محل تبلیغات شما
هاشمی در گفت‌وگو با فارس:
نمی‌دانم فلسفه امتیاز دادن به مربیان از کجا آمده است/ لطفا شو اجرا نکنید!

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد گفت: نمی دانم فلسفه امتیاز دادن به مربیان لیگ برتری از کجا آمده و آیا همین یک کار در کمیته مربیان باقی مانده است؟

خبرگزاری فارس: نمی‌دانم فلسفه امتیاز دادن به مربیان از کجا آمده است/ لطفا شو اجرا نکنید!

مصطفی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد برنامه کمیته مربیان برای امتیاز دهی به مربیان برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: آموختن تا روز مرگ با انسان همراه است و همه باید بیاموزند. این یک چیز بدیهی است که هر چه یاد بگیریم باز هم کم است. اگر هم کسی بخواهد این موضوع را نفی کند باید در عقلش شک کرد. اما نمی‌دانم این روند امتیازگیری و امتیاز دادن از کجا آمده است. آیا فقط این یک کار در کمیته داوران باقی مانده است که باید انجام شود؟

وی ادامه داد:‌ صد در صد آمدن مدرس به ایران اامی است اما مدرسی که در شأن دانش همکاران من باشد. همکاران من افتخار بستکبال ایران هستند و باید کسی به آنها آموزش دهد که لیاقتش را داشته باشد.

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه مسئول کمیته مربیان باید در سال چندین مدرس را به ایران بیاورد،‌ گفت: همکاران من خودشان همه استادند. باید چیزی به آنها یاد دهند که تاکنون نیاموخته‌اند. وظیفه کمیته مربیان این است که کلاس‌هایی که در خارج از کشور برگزار می‌شود را رصد کنند و معتبرترین و بهترین‌ها را معرفی کند. گرفتن ویزا و کارهای اولیه با فدراسیون است و هزینه‌ها را خود مربیان تقبل می‌کنند. در این کلاس‌ها باید چیزی یاد بگیرند و نه اینکه صرفا بروند و حضور داشته باشند. اگر کارهای اولیه را هم نمی‌توانید انجام دهید پس شو اجرا نکنید.

هاشمی عنوان کرد:‌ مربیانی هم که در لیگ‌های معتبر اروپایی و NBA کار می‌کنند در کلاس‌ها با هم هم‌اندیشی و بحث می‌کنند و اینطور نیست که کسی بخواهد آموزش دهد و سایرین گوش کنند.

وی با مطرح کردن این سوال که آیا همکاران من لیاقت برگزاری کلاس‌ برای مربیان پایه یا لیگ های پایین تر را ندارند؟ گفت: چرا فدراسیون این کار را نمی‌کند تا هم هزینه‌ها پایین بیاید و هم از دانش این مربیان استفاده شود؟

سرمربی فصل گذشته مهرام که با این تیم قهرمان شد، گفت: خواهش می‌کنم با ارقام، اعداد و واحدها بازی نکنید. امیدوارم اساس کار در جهت یادگیری باشد نه تحقیر و تخریب مربیان بسکتبال ایران.

آگهی رایگان سایت مهناد

گلچین مداحی‌های محرم با نوای جواد مقدم

چگونه می‌توان روت‌کیت‌ها را حذف کرد؟

مربیان ,هم ,کمیته ,امتیاز ,کار ,آمده ,کمیته مربیان ,از کجا ,امتیاز دادن ,به مربیان ,همکاران من ,نمی‌دانم فلسفه امتیاز

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

dysptomater خرید طلایاب تصویری,فلزیاب تصویری,فلزیاب هیرکان 09190273600 Maria's site highmonseivel tripcortetua Maglie Calcio online con a prezzi convenienti وبلاگ مستند شهید حاج شیخ جواد قاسم پور دانلود رایگان کتب، نمونه سوالات و جزوات ریاضی مقاطع عالی پرستاری از کودک در منزل، پرستاری ازسالمند , پرستاری,پرستاری از کودک شیراز گریل استخر